Webové stránky

Vytváříme internetové stránky počínaje jednoduchými statickými stránkami, webovými vizitkami až po rozsáhle dynamické systémy, nabízející širší využití.

Pro prezentace využíváme vlastní redakční systém. Nepoužíváme volně dostupná řešení jako je Joomla, Drupal apod.

Nabízíme komplexní služby při tvorbě interntetových aplikací, počínaje analýzou požadavků, přes implementaci až po celoroční údržbu aplikace.

Také je možné si od nás nechat zajistit pouze dílčí práci na vaší internetové prezentaci. Například pokud máte vlastní grafický návrh a hledáte pouze dodavatele systému.

Cena se je vždy individuální a odvíjí se od požadavků zákazníka kladených na systém. Proto nás neváhejte kontaktovat s požadavky a my Vás budeme kontaktovat spolu s analýzou řešení a cenovou kalkulací.

 

Nabízíme:

 • grafické návrh stránek
 • registrace domény
 • zajištění hostingu
 • optimalizaci pro vyhledáváče SEO
 • samostatnou administraci stránek
 • celoroční udržbu a podporu
 • validititu a sémenatickou správnost aplikací
 • rychlou komunikaci s klientem
 • přijatelnou cenu

Výhody

Pokud jsi zakoupíte u nás dynmaické webové stránky, dostanete od nás jako dárek webhosting včetně služeb a podpory po dobu jednoho roku zcela zdarma.

Získáte plnou technickou podporu 7 dnů v týdnu.

Proč mít vlastní internetové stránky?

Internet je médium, stejně jako televize nebo noviny, které je velmi rozšířené mezi širokou veřejností, potencionálními zákazníky. Někteří jej používají pro zábavu, jiní pro práci, ale drtivá většina ho používá pro získávání informací.

Prezentace

Webové stránky jsou především vizitkou, prezentací a katalogem. Pro někoho mohou být i obchodem, či vlastně jediným kontaktem se zákazníkem. Webové stránky tvoří dobré jméno firmě, organizaci či osobě, kterou na internetu prezentují. Představují firemní kulturu vizuální formou a předávají lidem důležité informace o výrobcích a službách.

Prezentace na internetu je snažší a rychlejší než vizitka, letáček nebo reklama v tisku.

Zviditelnění

Kdo ještě používá zlaté stránky? Lidé dnes vyměňují telefonní seznamy za internetové vyhledávače a katalogy, které se tak stávají jejich hlavními zdroji kontaktů. Pokud je firma dobře zavedená v těchto katalozích a je k nalezení ve vyhledávačích, zákazníci si Vaší webovou stránku jistě najdou.

Kdo nemá vlastní webovou stránku, firemní email, jako by v moderní společnosti ani nebyl.

Aktuální informace

Webové stránky nabízí prakticky nejrychlejší informace o činnosti, službách a kvalitách majitele stránek. Na webových stránkách mohou být aktuální informace během několika vteřin a jsou ihned dostupné všem návštěvníkům. Snadno tak lze přidávat a měnit aktuální slevy, výprodeje nebo změnu pracovní doby, nemoc, atp.

 

Zavoláme Vám

Zaujaly Vás naše služby nebo máte jakýkoliv dotaz? Neváhejte se na nás obrátit s žádostí o nezávaznou schůzku s našim obchodníkem nebo kalkulaci ceny. Pokud nám zanecháte Váš kontakt obratem Vám zavoláme.

Zavoláme Vám
Poptávka


Poskytneme Vám služby v oblasti tvorby webových stránek včetně technického zázemí a podpory

Poslední reference

Více

Kontaktujte nás

 • Adresa: Působíme po celé České republice. Osobní schůzky jsou možné zejména v Ostravě, Praze, Brně a Olomouci.

 • E-mail: info@fine-design.cz

Následujte nás